O nas

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pracy wykwalifikowanego personelu, Klienci mile wspominają współpracę z firmą MEGALO.

Zobaczycie również

  • klika przykładowych ofert jakie proponujemy naszym Klientom oraz
  • kilka zdjęć, które mogą Wam pomóc w podjęciu decyzji o wyborze naszej firmy.
image066

Działalność zespołu Firmy MEGALO jako organizatora imprez i firmy cateringowej datuje się od 1997 roku. Od tego czasu daliśmy się poznać jako rzetelny i umiarkowany cenowo organizator i firma cateringowa. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne zachęcone przystępnością cen i wysoką jakością potraw i usług, jak i firmy organizujące wszelkie uroczystości zachęcone licznymi posiadanymi przez nas referencjami. Posiadane doświadczenie pozwala na zorganizowanie imprez w całości lub dowolnej części. Zorganizowaliśmy do tej pory mnóstwo imprez co stawia nas w ścisłej czołówce na rynku firm o podobnej działalności.

Dysponujemy siecią własnych lokali. Organizujemy również przyjęcia w plenerze. Dzięki temu nie zdarza się, abyśmy nie mogli zaspokoić potrzeb naszych Klientów. Zatrudniamy pracowników posiadających doskonałe kwalifikacje i motywacje do pracy. W 2013 r. otrzymaliśmy wyróżnienie Marszałka Województwa Małopolskiego „Lider Biznesu Małopolski Zachodniej”, nagrodę specjalnej „Orzeł Biznesu” Starosty Chrzanowskiego oraz wyróżnienie na Gali Przedsiębiorczości Chrzanowskiej Izby Gospodarczej. Firma MEGALO jest sponsorem drużyny futsalowej  http://megalo.futbolowo.pl/ Cały nasz zespół to ludzie z pasją! Zapraszamy do zespołu ludzi z pasją! Aleksander Wierzba i Ryszard Jonkisz..